Navigācija
Your Cart

Blogs RSS Feed

17 febr. Lavandas ēteriskā eļļa
0 7203
Ēteriskā eļļa ir gaisīga aromātiska viela, kas atrodama saknēs, mizā, ziedos un citās augu daļās. Pateicoties ēteriskajai eļļai augiem piemīt aromāts. Ēterisko eļļu īpašības atkarīgas no auga, sugas, ..
17 febr. Dāvanu komplekti
0 6500
Mēs audzējam lavandu un gatavojam no tās savu produkciju! Ēteriskā eļļa, hidrolāts, dabīgās ziepes, sveces, sīrupi un daudz kas vēl pagatavots ar Mīlestību Jums! Pie mums jūs varat iegādāties gatavus ..
17 febr. Ierobežota izlaiduma krēmi ar dabīgiem ekstraktiem
0 6167
Visiem iemīļotais ķermeņa krēms ar kokosa eļļu, šī sviestu un Lavandas ēterisko eļļu, tagad ar ziedu ekstraktu piedevu.Kliņģerīšu ekstrakts ir viens no aktīvākajiem un daudzpusīgākajiem augu ekstrakti..
17 febr. Ziepes» Mandeles un lavanda».
0 4071
Ziepes» Mandeles un lavanda». Mūsu dizainiskās ziepes gatavotas no dabīgām eļļām un lavandas ēteriskās eļļas. Ziepes maigi attīra ādu, nomierina un mitrina. Maigas putiņas un mistisks lavandas aromāts..
17 febr. Соль для ванны с эфирным маслом лаванды
0 4085
Mūsu vannas sāls sastāv no jūras sāls un angļu sāls ar lavandas ēterisko eļļu un lavandas ziediņiem. Epsom sāls jeb magnija sulfāts atbrīvo no  sāpēm muskuļos, samazina iekaisumu procesus, uzlabo ādas..
17 febr. Воздушный баттер для тела с эфирным маслом Лаванды
0 4063
Наш воздушный баттер органично сочетает в себе два прекрасных масла — ши и кокоса, с добавлением эфирного масло Лаванды. Это лакомство для вашей кожи. Взбитые масла, похожи на кондитерский крем. Не со..
17 febr. Hidrolāts
0 4180
Hidrolāts ir dabīgs ūdens, kuru iegūst kā blakusproduktu ēteriskās eļļas destilācijas procesā.Šajā procesā caur augiem plūst karsts tvaiks, kurš paņem līdzi ēteriskās eļļas un citus auga ķīmiskos savi..
17 febr. Соляное мыло
0 3797
Гималайская природная соль образовалась 500 миллионов лет назад в местах высохших морей и находится в земле на глубине 300-600 метров, таким образом соль не подвергается воздействию окружающей среды. ..
17 febr. О мыле
0 3811
Условно, Мыло можно разделить на три группы. Мыло которое мы покупаем в магазинах — масс-маркет, мыло из готовой основы и мыло натуральное.Немного подробнее о каждом из видов.Масс-маркетВ качестве сыр..
17 febr. Veļas ziepes ar kokosriekstu eļļu
Lavanda 0 3778
Šādas ziepes "nogatavojas" 2 nedēļas.Šis laiks ir nepieciešams, lai izžūtu, kļūtu blīvāks un stingrāks. Pretējā gadījumā ziepes ātri nomazgāsies un būs ļoti mīkstas.Dabīgās ziepes atšķiras gan ar ražo..
17 febr. Годовалые саженцы
0 3783
Годовалые саженцы Лаванды мы посадили в апреле 2020года. Кустики очень маленькие, но достаточно быстро начали набирать силы. В августе мы собрали первый урожай прекрасных цветов. Второе цветение нас п..
17 febr. Лаванда. Начало
0 3880
Хотя, наверное лучше сказать долгожданное продолжение. Сегодня приехала из Болгарии Наша Лаванда!!! Аромат, которым повеяло, как только открылись створки трейлера был потрясающий. Заранее мы выкопали ..
Parādīt 1 līdz 12 no 12 (lappuses: 1)